آموزش کار با پنل پژوهشگران

گام اول: ابتدا در سایت ثبت نام کرده و از طریق نام کاربری و رمز عبور وارد سایت شوید.

گام دوم: از طریق قسمت پرسشنامه های نوتریپرس لینک اختصاصی خود را کپی کنید. شما با انتخاب (کپی لینک اختصاصی) لینک پرسشنامه مورد مظر برای شما کپی می شود.

گام سوم: لینک کپی شده را از در از طریق پیامک یا شبکه های اجتماعی مانند وات ساپ، تلگرام برای بیماران خود ارسال کنید.

نکته ی خیلی مهم: لینک اختصاصی شما لینکی است که کپی می کنید نه لینکی که در مرورگر شما نمایش داده می شود، بنابراین همین لینک را برای بیماران خود ارسال کنید و از ارسال لینک نمایش داده شده در مرورگر خود پرهیز کنید.

 • برای دیدن نتایج پرسشنامه های تکمیل شده یادآمد و FFQ ها از طریق ستون کناری وارد قسمت آمار پرسشنامه ها شده و پرسشنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت مشاهده نتایج” کلیک کرده و نتایج پرسشنامه ها را بینید.

 

 

 • برای مشاهده نتایج پرسشنامه IPAQ لازم است شما روی نام بیمار مورد نظر کلیک کنید تا نتایج برای شما نمایش داده شود.

 

 • برای مشاهده نتایج پرسشنامه کلی (تبلیغاتی) لازم است شما روی شناسه مورد نظر کلیک کنید تا نتایج برای شما نمایش داده می شود.
 • برای دریافت اکسل نتایج پرسشنامه ها، گزینه اکسل نتایجرا انتخاب کنید. نتایج پرسشنامه به صورت اکسل برای شما دانلود می شود.
 • برای پرسشنامه یادآمد شما می توانید غذاهای مصرفی بیمار خود را از طریق مشاهده جزئیات بیشتردر وعده ها و میان وعده ها مشاهده کنید.

 

 • از طریق ستون کناری وارد قسمت پرسشنامه های من شده و وارد قسمت “ایجاد پرسشنامه جدید” شوید.
 • در ابتدا نام پرسشنامه را وارد کنید. سپس در بخش “فرم مشخصات فردی بیمارانمشخصاتی که از فرد گرفته می شود یا هر نوع سوال دیگه می توانید قرار دهید.
 • پاسخ دهنده در صفحه پرسشنامه شما، این سوال را تایپ می کند. شما می توانید از طریق افزودن مشخصه فردی تعداد این سوالات را افزایش دهید.
 • برای افزودن سوال جدید هم می توانید از طریق علامت بعلاوه (+) سوال جدید اضافه کنید. سپس سوال را وارد کرده و نوع سوال را انتخاب می کنید. پس از اتمام سوالات دکمه ثبت پرسشنامه را کلیک کرده تا پرسشنامه شما ذخیره شود. برای کپی لینک پرسشنامه هم می توانید از طریق صفحه اول پنل یا از طریق قسمت “مدیریت پرسشنامه” اقدام کنید. همچنین در این قسمت شما می توانید اکسل نتایج پرسشنامه را دریافت کنید. همچنین در صورتی که می خواهید پرسشنامه را حذف کنید نیز از این قسمت می توانید انجام دهید.

 

 

 • برای مشاهده نتایج پرسشنامه هایی که پرسشنامه هایی ساخته شده از طریق آمار پرسشنامه های مناقدام کنید.

از طریق ستون کناری وارد قسمت تنظیمات شده و وارد قسمت “اطلاعات حساب کاربری” شوید. در انتهای این قسمت در بخش تنظیمات پرسشنامهمی توانید با برداشتن علامت تیک ، پرسشنامه را عیر فعال کنید. به صورت پیش فرض همه ی پرسشنامه ها دارای تیک می باشند و فعال هستند.

 • از طریق ستون کناری وارد قسمت تنظیمات شده و وارد قسمت “اطلاعات حساب کاربری” شوید. در بخش لینک پایانی پرسشنامهلینک صفحه ایسنتاگرام یا سایت خود را می توانید در این قسمت بارگذاری کنید. در انتهایی پرسشنامه افراد با زدن روی متن زیر وارد صفحه اینستاگرام یا سایت شما شود.

شما می توانید برای دریافت برنامه غذایی مخصوص، برای رسیدن به یک تناسب اندام مناسب به آدرس اینترنتی ما مراجعه فرمایید. (کلیک کنید)

 • این قابلیت در پرسشنامه های یادآمد، FFQ، FFQ 80 ، IPAQ  و پرسشنامه کلی (تبلیغاتی) وجود دارد.

از طریق ستون کناری وارد قسمت وضعیت اشتراک شده و پس تعیین مبلغ، گزینه ی پرداخت و شارژ پنل را زده و وارد درگاه پرداخت شوید.

اسکرول به بالا